Tip pro nový automobil

Stále se nemůžete rozhodnout při výběru nového automobilu? Máme pro vás tip na tři nejlepší auta: Škoda Octavia, Škoda Fabia a Ford Focus. Zjistěte, co se hodí právě k vám.

Škoda Octavia

Vzhled Škody Octavia Combi je oproti automobilům ve stejné třídě velice sebevědomý. Škoda Octavia combi má dominantní masku, hezky tvarované světlomety a prvotřídní linie karoserie. Vyzdvihnout můžeme především robustní nárazník a větší zpětná zrcátka.

Škoda Fabia

Škoda Fabia Combi je stále neokoukaný rodinný automobil. Má opticky rozšířené horizontální linie díky nově přidanému nárazníku se stylizovanou mřížkou. U Škody Fabie Combi je také pozměněna maska, kapota i nově vytvarované světlomety a mlhovky. V interiéru působí funkčně, komfortně a velice dobře se ovládá. Škoda Fabia je nepostradatelný rodinný pomocník.

Ford Focus

Ford Focus je velice hezké sportovní auto. Netváří se takto jenom z venkovní části, ale také z nitřní části. Interiér Fordu Focusu rozhodně nepůsobí prázdným dojmem, vše je zde do nejmenšího detailu promyšleno.  Tvarování přístrojové desky je dokonalé. Jízdu ve Fordu Focusu si dokonale užijete.

Sdílet článek