Luxus, spolehlivost, bezpečnost: Land Rover!

Pokud toužíte po terenním, ale přitom elegantním autu, které si udrží pozornost, určitě se můžeme podívat po dosti modelech, velmi zajímavou variantou je Britská značka Land Rover. Tato značka s tradicí od roku 1948 se specializuje právě na terenní nebo víceúčelová vozidla. V jejich nabídce najdeme spousty modelů s pohonem na všechny čtyři kola, mezi jejich známou řadu off-road patří třeba Land Rover defender, který je, stejně tak jako některé další modely, inspirován armádním jeepem. Land Rover se specializuje na třídu terenních vozů již od svých začátků v padesátých letech a díky užšímu zaměření si získal již mnoho zájemců o tuto značku a jeho modely potkáme na silnicích v mnoha evropských zemích.

Dalším zajímavým modelem je Land Rover discovery, tento vůz, který se začal sériově vyrábět již v roce 1989 si prošel čtyřmi generacemi, zvláště ta třetí, kdy dostal mohutné a reprezentativní tvary z něj tvoří jeden z nejoblíbenějších modelů značky Land rover. Navíc je považován jako jeden z nejbezpečnějších automobilů. Podobným modelem je i Land Rover freelander, toto SUV se vyrábí i ve druhé generaci s automatickou převodovkou, a také má proslavený systém terrain response, který umožňuje nastavit jízdní vlastnosti dle povrchu, kterých je celkem pět základních. Nejluxusnějším modelem je Range Rover, tento luxusní terénní vůz s pohonem na všechny čtyři kola a se základní cenou kolem dvou miliónů patří mezi smetánku mezi SUV.

Pokud se sháníte po velkém prodejci můžete vyzkoušet www.jaguar-landrover-praha.cz . Tento distributor nabízí nejen prodej nových vozů a poradenství ohledně této značky ale i pronájem vozů Land Rover za příznivé ceny. Mezi další služby patří servis vozů Land Rover. Zde najdete určitě radu ale i zajímavé nebo akční ceny nových vozů a stejnětak jako tato značka patří i tento prodejce za vyzkoušení.

Sdílet článek