BMW Chucka Norise na prodej! Je to možné?

Již dlouho toužím po BMW, ale na takové fáro jsem si chtěl nejprve našetřit. Považoval jsem to za nejvíce rozumné. Když jsem shromáždil určitou částku, řekl jsem si, že už je čas, aby se můj sen stal skutečností. Samozřejmě jsem neměl zcela na BMW nové, proto jsem se rozhodl poohlídnout po autobazarech. Nejprve jsem chtěl zhodnotit nabídky a nekoupit hned první automobil, který bych uviděl. Proto jsem projezdil pár místních bazarů a navštívil několik webových stránek nejrůznějších bazarů. Narazil jsem na bazar BMW, který nabízel moc pěkné vozy. Nabídka automobilů byla velice pestrá, proto jsem se zde zdržel o něco déle.

Najednou vidím inzerát s titulkem BMW M3 Chuck Norris. Říkám si: „Cože?“. První myšlenky, které se mi honí hlavou jsou samozřejmě nevěřící, ale neodolám a na inzerát jsem klikl. Čtu si popisek u vozidla, jehož stáří je 8 let a je na něm najeto 28 000 km. Výbava samozřejmě ta nejlepší, od vyhřívaných sedadel z kůže, protiprokluzový systém kol až po indikátor parkování. Ale přece jen se mi nechce věřit, že by tento kabriolet byl opravdu od Chucka Norisse.

Pokud ano, jo to tedy opravdu pořádný sběratelský kousek. Pro autobazar, který toto vozidlo nabízí, je to jistě opravdová bomba. Co tím ale sleduje inzerent? Zřejmě chce prostě jen prodat auto, které měl i Chuck. Přemýšlím a lámu si nad tím hlavu. Je to pravda nebo ne? Chtěl jsem se podělit i s vámi a věřte nebo nevěřte.

Mimochodem svůj sen jsem si splnil. BMW už mi stojí v garáži, není to sice Chucka, ale z nabídky tohoto bazaru jsem si vybral jiné, na které jsem měl finance. Avšak samotného by mě zajímalo, kdo se stane novým majitelem kabrioletu Chucka Norrise s bonusem jeho drsných brýlí, které si tam zapomněl :-).

Sdílet článek