Rádi bychom Vás pozvali do našeho e-shopu

Rádi bychom Vás pozvali do našeho e-shopu. U nás najdete velmi bohatý sortiment nových pneumatik, ale také bazar s koly a pneumatikami. V bazaru najdete aktuální nabídku použitých pneumatik a kol.

Když si půjdete vybrat pneumatiky, tak asi nejspíš budete hlavně dívat zejména na cenu pneumatik. Přesto pneumatiky nejsou zrovna to, na čem by se mělo nejvíce šetřit. Je důležité, aby pneumatiky byly kvalitní, protože jen s takovými je Vaše vozidlo stabilní, pneumatiky pevně drží na vozovce a to i v mokru. K nekvalitními pneumatikami na vozidle si nemůžete být jisti bezpečnou jízdou. Proto nedoporučujeme koupit pneumatiky nejlevnější. Ale v našem e-shopu sežene kvalitní letní i zimní pneumatiky za skvělé, nízké ceny.

Naleznete u nás stovky typů  a značek pneumatik. Zakoupíte-li si u nás pneu + disk, můžeme Vám provést kompletaci za 50,- Kč / 1 kompletní kolo. Kolo Vám obujeme, nafoukneme, vyvážíme a připravíme k obutí na vozidlo. Poštovné je po celé ČR zdarma. Objednat si zboží z našeho internetového obchodu můžete také ze Slovenska. Ale to je poštovné 500,- Kč za 1 balík. Nabízíme také možnost osobního odběru zboží po telefonické domluvě.

Sdílet článek