Nová pneumatika Barum Bravuris: Tichá s velkým nájezdem kilometrů

Barum Bravuris 5hm 205/55 r16 91v

Většina motoristů se určitě shodne na tom, že vůbec není jedno, na jakých pneumatikách se svým vozem jezdí. Někdo dává přednost těm s nízkou hlučností, jiný volí raději pneumatiky, které pomohou ušetřit benzín nebo naftu, jejichž cena je značně pohyblivá, a to nejvíce směrem nahoru. Výběr pneu je poměrně složitou záležitostí, protože vyzkoušet si je na vlastní kůži dopředu nemůžete a musíte se spolehnout více méně na to, co vám o nich poví výrobce nebo uživatelé, kteří již na nich jezdí.

Nerozhodným řidičům pomohou nezávislé testy

Z tohoto důvodu jsou výbornou pomůckou nezávislé testy pneumatik, protože si můžete udělat představu, jak si pneu stojí mezi ostatními a které jsou nejpoužívanější modely. Občas není na škodu se podívat také na hodnocení  řidičů, jež už měli možnost se s konkrétní vybranou pneumatikou seznámit na kolech svého vozu. Jejich zkušenosti mohou být určitým měřítkem pro nerozhodného kupujícího.

Novinka na trhu od Barumu

Rok 2019 je ve znamení novinky od českého výrobce Barum, který představit nedočkavým motoristům svou pneu Barum Bravuris 5hm 205/55 r16 91v. Pro které vozy je tato letní pneumatika vhodná? Určitě ji využijete, máte-li doma v garáži Citroën C3, C4, Berlingo, C4 Cactus, Ford Focus nebo Hondu Civic. Ale vhodná je pro Hyundai ix20, Kia Cee’d, Škoda Octavia, Subaru Impreza nebo Toyota Auris. Pneu Barum 205/55r16 letní je určena pro vozy s maximální rychlostí 240 km/hod.

Co přináší pneumatika Barum 205/55r16 letní nového?

Je to hlavně nová směs, větší tuhost dezénu a nízký valivý odpor. Pneu sedí výborně na vozovce i při dešti, není hlučná a zároveň přispívá k většímu nájezdu kilometrů, což určitě potěší nejednoho spořivého řidiče. Přitom její poměr cena/výkon je více než atraktivní, čímž pneumatika aspiruje na jednu z nejprodávanějších ve své kategorii.

Sdílet článek