Kvalitní letní pneu pro zážitek z jízdy

nexen

Téměř každý dnes jezdí autem, ať už rodinným, z půjčovny, na operativní leasing nebo svým, vymazleným, plechovým miláčkem, kterému věnuje náležitou péči. Nejen dobře vypadající lak a vždy čistý interiér jsou zárukou kvalitního požitku z jízdy. Prim hrají především pneumatiky, proto při jejich volbě buďte důslední a pečlivý. Tady se rozhodně nevyplatí kupovat první, jež vám přijdu pod ruce. Důležitá je kvalita, obstojnost u testů i cena a značka.

Nakupujte online

Díky širokému online výběru si můžete pořídit vysoce kvalitní pneu na internetu, aniž byste cestovali do kamenné prodejny, popřípadě se dlouho někde radili. Specializovaný web nabízí obutí prakticky pro každé auto. Seženete funkční zimní pneu od předních výrobců, letní pneumatiky, jež jsou aktuální i celoroční gumy vhodné spíše pro sváteční řidiče. Pokud vás již omrzely značky, jako je Continental, popřípadě Barum, vsaďte na moderní technologie z dílny jihokorejské společnosti Nexen. Velmi oblíbený je nový model Nexen n blue hd 205/55R16 garantující vynikající poměr ceny a výkonu. Ekologická řada pneumatik Nexen se zaměřuje především na nízký valivý odpor a nižší spotřebu pohonných hmot. Jízda na těchto gumách předčí vaše očekávání, díky unikátní směsi dezén pneumatiky zkracuje brzdnou dráhu, vyniká perfektní přilnavostí a maximální bezpečností na mokru. V testech obstály gumy Nexen 205/55R16 letní báječně!

Obujte Nexen v létě i na zimu

Špičkové gumy Nexen dnes využívá řada značek. Velmi často je obouvají třeba modely Citroën, Ford či Honda a Fiat. Kvalitu pneumatik pocítíte také na dalších automobilech, ať už fandíte značce Hyundai, Kia, Mazda, Mercedes-Benz, Nissan, Opel, Peugeot či Seat a české Škodovce. Ostatně sledujte letní testy a přesvědčte se, že i cenově dostupná pneumatika s promyšleným dezénem poskytne vašemu autu prémiové obutí a vám bezpečnost na vozovce za každé situace.

Sdílet článek