Dopravní značení předejde na silnici mnohým problémům

Dopravní značení

Dvanáct let zkušeností, zajímavá řešení přesně na míru firmám i obcím, ale také řada spokojených klientů. Nejen v Praze a okolí, ale například také na Moravě. O čem je řeč? Tentokrát na téma dopravního značení, které může ušetřit řadu komplikací s plynulostí provozu. 

Pečlivě označené místo, kde dochází k úpravám vozovky nebo uzavírce, ušetří čas nejednomu řidiči. A parkovací zábrany u supermarketů, to už je prostě evergreen – zásobování se dostane vždy na své místo, panel se přemístí během pár okamžiků a nikdo nebude nikoho zbytečně zdržovat. Teď už jen vyřešit, zda značení nebo zábrany koupit nebo si jen pronajmout, obojí je samozřejmě možné…

Jen několik málo korun za den pronájmu

Není důvod zbytečně utrácet, zvláště když bude dopravní omezení trvat jen krátkodobě a další se již neplánuje. Rozpočty obcí jsou docela napjaté, firmy nechtějí dávat tisíce korun za něco, co by se potom vůbec nevyužilo a jen zbytečně leželo na skladu. Dopravní značení se však dá velmi snadno pronajmout. A to doslova jen za pár korun za kus, takže není důvod, abyste kupovali vybavení, které potřebujete jen pro tento týden, že? S různým dalším vybavením do provozů se to přece dělá velmi podobně.

dopravní značky

Je třeba jet o něco opatrněji? 

K dispozici je i klasika českých silnic, tedy zpomalovací prahy. Své uplatnění najdou nejen v okolí mateřských a základních škol, kde je nutné dbát zvýšené opatrnosti – ale ne všichni řidiči jsou bohužel tak ukáznění, jak by měli být. Tramvajové zastávky, přechody pro chodce a další místa si tento doplněk také zaslouží. V obytných čtvrtích donutí řidiče k pomalejší jízdě, což je pro bezpečný provoz velmi důležité. Kolik druhů a typů dopravních značek vlastně máme? Dnešní systém je skutečně velmi pestrý.

Sdílet článek