Zajímavá novinka ve světě vozů Škoda nese poetický název Scala

Ceník Škody Scala

Dostupný automobil, který je nejen elegantní, ale především také spolehlivý a úsporný v ohledu provozních nákladů. Když se sejdou všechny tyto atributy, rázem máte potenciálního lídra trhu. Nováčkem mezi tuzemskými auty je Škoda Scala, jejíž šestnáctipalcová ocelová kola vás dovezou všude, kam zrovna budete chtít. Asistent rozjezdu do kopce, perfektní palubní počítač, který ohlídá nepozorné chodce a donutí zabrzdit, aby nedošlo k problému. A to jsme stále jen na začátku…

Vyladit si auto přesně na míru rodinným potřebám

Rozhodně nemusíte pořizovat jenom tovární model, existuje tu možnost všechno doplnit o různé další vybavení – k dispozici jsou třeba Asistent rozpoznání únavy řidiče, kolenní airbagy, zatemněná zadní okna nebo elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka. 

Škoda Scala

Stačí si zvolit dodatečnou výbavu přesně podle vašeho gusta. Škoda Scala totiž jde do světa s řadou vymožeností, které by bylo určitě škoda opomenout. Praktický je třeba střešní nosič, zvláště pokud plánujete trochu aktivnější dovolenou.

Aerodynamika na jedničku, štíhlost byla jasným cílem

Nová Škoda zaujme už na první pohled, velmi štíhlé linie v kombinaci se špičkovými materiály jistě zaujmou nejednoho fanouška světa motorů. Zakrytý podvozek zaručuje perfektní aerodynamické vlastnosti, zaoblená záď je zase prvkem nenucené elegance, díky níž budou Scalu všichni kolemjdoucí zaručeně obdivovat. Ceník Škody Scala také potěší, najdete tu pestré možnosti vybavení za malý příplatek, takže si dotáhnete svůj model prakticky až k dokonalosti – stačí jen chvíli posedět a popřemýšlet, co by bylo nejlepší. 

Můžete si třeba na pět let předplatit servis nebo mít kryty pedálů z ušlechtilé oceli, možností je tu několik desítek. Mimo jiné třeba zadní parkovací kamera, díky které půjde na parkovišti vše naprosto hladce. Co by asi řekli zakladatelé Laurin a Klement na dnešní slávu?

Sdílet článek