Jen to nejlepší pro váš truck

náhradní díly pro kamiony

Nákladní vozidla často úzce souvisí s obživou a povoláním. Proto musí dostávat tu nejlepší péči, musí prostě jezdit a být bezpečné.  A aby jezdilo, potřebuje sem tam vyměnit nějakou tu součástku. A když má jezdit dobře, musí být součástka kvalitní a musíte ji mít nejpozději do druhého dne. Protože když vás auto živí, není čas ztrácet čas.

Náhradní díly pro kamiony Brno mají široký výběr, díly vám sami doručí nebo do 24 hodin odešlou pomocí zásilkové služby. Jejich vyhledávací systémový program je velice přehledný. Snáz a rychle zjistíte, jestli to, co potřebujete, je na skladě a za jakou cenu. Pokud se stane, že není, díl stejně objednejte. Firma je schopná součástku do druhého dne sehnat. Při větším odběru vám dokonce poskytnou množstevní slevy. Převodovky, motory, startéry nebo nápravy lze objednat výměnou.

Pohodlně na cestách i ve slunečních dnech

Práce řidiče je velmi náročná. Řidič musí být stále ve střehu. V horkých dnech, kdy slunce pálí, lehce může podlehnout únavě. Proto na čelní skla svých vozů nechte dát sluneční clony. Tyto clony regulují pronikání slunečných paprsků do kabiny, chrání řidiče před oslněním a zároveň snižují teplotu ve vozidle. S pomocí clon se interiér na přímém slunečním záření tak nepřehřívá. Což oceníte hlavně při dlouhých cestách.

Kamenná prodejna v Brně

Z pohodlí vašeho domova můžete na fortrucks.cz objednat cokoli pro vašeho plechového parťáka. Máte-li ale radši osobní kontakt, navštivte jejich prodejnu ve Vídeňské v Brně. Kvalifikovaný personál vám na místě poradí i se závažnějšími problémy a najde pro vás tu správnou součástku.

Společnost je profesionálem ve svém oboru, prodává a zajišťuje náhradní díly pro vleky, návěsy a nákladní automobily značek Tatra, Man, Volvo, DAF, Mercedes-Benz, Scania, Renault a Iveco. Snaží se svým klientům nabídnout komplexní služby, takže servis vozů jim není cizí. To vám dodává jistotu, že Fortrucks vám poskytne práci skutečných odborníků, kteří ví, co prodávají.

Sdílet článek