Je výhodné pořídit ojetý Ford?

Automobily značky Ford patří ke stálicím na našem trhu již řadu let. O jejich oblíbenosti není sporu. Patří k nejčastějším ojetým vozům, které si u nás kupujeme. Značka Ford má totiž velice dobrou pověst, vozy Ford jsou prvotřídní kvality a dlouho vydrží. Ford patří ke špičkách i co se týče moderních technologií, inovací a nejrůznějších vychytávek. Pro vozy značky Ford jsou charakteristické nadprůměrné jízdní vlastnosti a nadčasový design, který je ničím nenahraditelný.

Historie značky Ford

Automobilku Ford Motor Company založil v roce 1903 ve Spojených státech amerických Henry Ford, po kterém nese tato společnost i vozy svůj název. Úspěšnost této značky tkvěla v zavedení masové výroby vozidel, která byla levná, spolehlivá a rychlá. První automobil, který byl touto automobilkou vyroben, byl Ford model T a patřil k prvním cenově dostupným vozům. Po letech působení na automobilovém trhu se vozy značky Ford začaly dovážet i do České republiky. V letech 2007, 2008 a 2009 se stal Ford nejúspěšnějším importérem do ČR. Mezi ty nejvíce prodávané modely patří Ford Fusion, Ford Focus, Fors Fiesta a užitkový Ford Transit.

Oblíbené modely Ford

Ford Motor Company se nyní zaměřuje na osobní i užitkové vozy. Z těch osobních jmenujme Ford Ka, Ford Fiesta, Ford B-Max, Ford Fusion, Ford Focus, Ford C-Max, Ford Kuga, Ford Mondeo, Ford Galaxy a Ford S-Max. Z užitkových vozů je rozhodně nejznámější Ford Transit, který lze pořídit v mnoha provedeních, např. Connect, Kombi, Minibus a další.

Automobilka nabízí i hybridní a elektrické vozy nebo auta, která jsou poháněna LPG, CNG nebo na bioetanol. Přičemž většina modelů produkuje oproti jiným vozům nízkou hladinu emisí CO2. Ford je první společností, která získala certifikaci podle normy ISO 14001 na ochranu životního prostředí. Nyní Ford představil elektrickou verzi Ford Focus a názvem Ford Elektric plánuje jej uvést na evropský trh do konce roku 2013. Na Ford koupíte také kvalitní pneu a za skvělé ceny. Levné pneu vás opravdu nadchnou.

Ojeté vozy Ford

Ať už si budete chtít pořídit nový či ojetý automobil značky Ford, vždy můžete očekávat prvotřídní kvalitu spojenou s nadčasovým a atraktivním designem, aerodynamiku, která koresponduje se snadnou ovladatelností a perfektní jízdní vlastnosti. Ford nabízí komfort a pohodlí pro všechny cestující. Navíc bude vůz šetrnější vůči životnímu prostředí a vy můžete mít dobrý pocit z toho, že jezdíte v autě, které myslí i na ekologii. Na výběr máte z mnoha modelů, takže si jistě najdete ten, který bude vašemu srdci blízký a se kterým bude radost jezdit.

Můžete navštívit autobazar AAA Auto, kde najdete celou řadu ojetých vozů Ford.

Sdílet článek