Auta v garážích manažerů: Nejčastěji Škoda Octavia a Audi A8

Toshiba Digital Camera

V čem jezdí čeští manažeři? Nejčastěji je můžete vidět ve vozidlech Škoda Octavia, Audi A8 a také Škoda Superb. Toto jsou nejběžnější modely v garážích českých manažerů. A proč si vůbec vybírají tato vozidla? Na informace o vozidlech se podíváme v dnešním článku.

Luxusní a nadčasový design, maximální komfort a dostatek prostoru v interiéru – přesně tak by se dala charakterizovat Audi A8. Třetí generace tohoto vozidla spatřila světlo světa v roce 2010 a za dobu své existence si tento model získal řadu příznivců z řad českých manažerů. Audi A8 se vyznačuje aerodynamikou a mohutností. Tyto vlastnosti jsou však zastřešeny elegantností. Ne nadarmo se říká, že jakmile člověk usedne do Audi A8, nebude chtít jiné vozidlo.

Škoda Auto v České republice vede

Ale bezpochyby je ve vedení mladoboleslavská automobilka Škoda Auto. Spousta lidí, nejen českých manažerů, investujte do vozidla domácí firmy. Velmi oblíbeným modelem u manažerů je Škoda Superb, která má také luxusní a nadčasový design. Ale automobilka Škoda Auto předpokládá, že po vydání nové generace Škoda Octavia se dostane právě tento model do popředí a bude vést nejen u manažerů, ale i dalších lidí. Škoda Octavia třetí generace se má stát nejprodávanějším vozidlem automobilky. A není se čemu divit, protože tento model s čistými liniemi je precizně zpracovaný a výsledek práce Škody Auto je bravurní.

Nová Škoda Octavia by se tedy dala s modelem Superb perfektně srovnat, co se týče vzhledové i výkonnostní stránky.

Jestliže se i vy dostanete do úrovně manažerů, pak se můžete těšit na to, že se také posadíte do jednoho z těchto modelů. Jelikož se ale ceny vozidel rok co rok snižují, můžete se brzy těšit na to, že i vám se stane vozidlo dostupnější. A aniž byste byli manažery, tak si jeden z těchto kousků koupíte do své garáže. Litovat rozhodně nebudete.

Sdílet článek