Renault Wind – vzhled a jízda

Výroba automobilu Renault Wind

Renault Wind se z rodil z Renaultu Twingo. Renault Wind patří do kategorie miniaut. Renault Wind je dvoumístné otevřené auto. Jedná se o kabriolet, který je označován jako roadster. Výkup aut sice odhaduje, že se Renault Wind nebude prodávat ve velkých sériích, ale i tak si jistě zaslouží naši pozornost.

Na silnicích se bude Renault Wind vyskytovat velice poskrovnu

Výkup vozidel tvrdí, že Renault Wind se nebude nikdy vyrábět sériově, a proto se nebude ani prodávat ve velkém. Renault Wind je proto výjimečným automobilem. Při jízdě v automobilu Renault Wind budete nadšeni sportovním jízdou, ale i zájmem okolí o tento automobil.

Jízdu bez střechy si zamilujete

Renault Wind vás uchvátí svou jízdu bez střechy. Renault Wind nemá prakticky žádné konkurenty. Takto stavěné auto je jen jedno. A jelikož jich na silnicích mnoho nenajdete, tak to může být pravé zpestření právě pro vás. Všichni si jistě všimnou tohoto atypického automobilu. Renault Wind má výborná alu kola, která dodávají automobilu na kráse.

Jak rychle se zatahuje střecha u automobilu Renault Wind?

Renault Wind dokáže uskladnit a vyskladnit díly pro pevnou střechu za 12 sekund. Abyste stáhli střechu na automobil Renault Wind, tak u tohoto procesu musíte stát a mít zataženou ruční brzdu. Jinak se vám zatažení střechy nepodaří. Systém zatažení střechy je tak chráněný proti prudkému větru. Renault Wind má výborné pneumatiky, které usnadňují jízdu za ztížených podmínek.

Sdílet článek