Přezujte pneumatiky a nechejte si seřídit geometrii

V posledních dnech jaro klepe na dveře. Vzhledem k tomu, že nepanují mrazy a lze s největší pravděpodobností očekávat, že náš už čekat nebudou, je třeba připravit vaše automobily na nové období. To sebou přináší především přezutí zimních pneumatik na letní. Po zimě může mít vaše auto rovněž špatně vyváženou geometrii, zejména díky výmolům na silnicích apod. Určitě není na škodu udělat generální úklid vašeho vozu, smýt posypovou sůl a celkově vůz po zimě vyčistit.

Přezutí pneumatik a servis s tímto spojený byste měli rozhodně nechat na odbornících. Ideální je navštívit pneuservis a autoservis, kde vám provedou odborné přezutí pneumatik, stejně tak se podívají na vaši geometrii a pečlivě ji seřídí. Mnozí motoristé totiž zapomínají na to, jak je geometrie důležitá. Špatné vyvážení může být následkem dopravní nehody a to si jistě nepřejete. Nehledě na to, že se vám taktéž sjíždějí a opotřebovávají pneumatiky, tak, jak by neměly, což snižuje jejich životnost. Hlavně je však třeba myslet na bezpečnost, což je bezpochyby nejdůležitější. Renomovaný pneuservis vám geometrii seřídí tak, aby jízda ve vašem voze byla bezpečná a pneumatiky se sjížděli rovnoměrně.

Pokud si potrpíte na kvalitní autoservisy a pneuservisy, protože ne všude umějí odvést svou práci dokonale, navštivte některou z poboček sítě autoservisů a pneuservisů BestDrive. Dříve se tato síť jmenovala Barum, takže mnozí z vás si jistě vybaví, že se jedná o renomovaný autoservis a pneuservis. Vybrat si můžete ze 74 poboček, které naleznete po celé České republice, ale také 96 franšízových prodejen a servisů. Jestliže si při výměně pneumatik přejete rovněž pořízení nových, k dispozici je vám e-shop, kde si můžete předem vybrat příslušné pneumatiky na váš vůz.

V těchto servisem můžete využít cokoli v souvislosti s opravou, výměnou apod.,  jak u automobilů, tak motorek. Můžete využít např. opravy pneu, kontrolu a seřízení geometrie, výměnu pneu, oleje, tlumičů, brzdové kapaliny, seřízení světel, ale také výměnu klimatizace, která bude nyní v nadcházením období určitě nepostradatelná. Stejně tak si zde můžete nechat vyčistit interiér po špinavé zimě a těšit se z bezpečné jízdy v čistém a připraveném voze.

Sdílet článek