Je výhodnější auto prodat nebo zastavit? Určitě to druhé!

Dostali jste se do finanční tísně a nevíte, kde sehnat na rychlo peníze? Docela se bojíte úvěrů a půjček, proto hledáte jiné řešení? Uvažovali jste i o prodeji vašeho automobilu, přece jen máte doma auta dvě a bez jednoho se snad obejdete? Proč ho však hned prodávat? Slyšeli jste již o tom, že jej můžete prozatím jen zastavit? Právě autozastavárna vám může pomoci od finančních problémů.

Autozastavárna Praha je speciální místo, kde vám za zástavu vašeho automobilu poskytnout okamžitě určitý finanční obnos v hotovosti. Jedná se o hlídané parkoviště, kde bude vaše auto v bezpečí a není se čeho obávat. Navíc to lze vyřešit i tak, že můžete auto nadále používat a zástava se řeší oproti notářskému podpisu. Ani takový požadavek není problém kladně vyřídit.

Částka, kterou vám autozastavárna může jakoby vypůjčit, je stanovena na základě ocenění vozidla. Nejprve se zjistí původ vašeho automobilu. Pohlíží se rovněž na rok výroby a technický stav. Na základě zhodnocení se tedy určí částka, kterou vám v autozastavárně vyplatí v hotovosti. Půjčená suma může dosahovat až k 70 % tržní hodnoty vozidla. K tomu je samozřejmě potřeba ještě podepsat smlouvu o zástavě, kterou jsou obě strany chráněny a jsou v ní zmíněny povinnosti a práva obou stran, vás i zastavárny. Zástavy vozu jsou tedy vhodným řešením tehdy, kdy potřebujete určitý finanční obnos opravdu rychle a zároveň víte, že své auto budete moci získat opět zpět.

Na webových stránkách autozastavarna.tv se dozvíte, že v této pražské pobočce je možné zastavit všechny značky aut. Je zde řada cenných informací, jež by vás mohly zajímat, např. jak to funguje, jaké jsou výhody této autozastavárny, časté dotazy a nechybí ani kontakt. Je dobré rovněž vědět, že pokud nevrátíte peníze včas, je možné za poplatek prodloužit dobu platnosti smlouvy.

Poskytnutou částku můžete využít na cokoli budete potřebovat, aniž byste museli sdělit účel použití. Autozastavárna může být dobrým řešením, neboť byste se mohli případným prodejem vašeho automobilu unáhlit a později toho litovat. Tak jen na nějaký čas vozidlo zastavíte a nepřijdete o něj.

Sdílet článek