Jak vybrat nejlevnější úvěr na auto?

Chcete si koupit nové auto, ale nemáte dostatek vlastních peněžních prostředků? Potřebujete si půjčit a nevíte, na koho se obrátit? Finanční trh je rozmanitý a nabízí celou řadu úvěrů jak v bankovním, tak i nebankovním sektoru. V dnešním článku se podíváme, jaké jsou rozdíly mezi bankovními a nebankovními půjčkami na auto. A také si představíme společnost, která nabízí velmi výhodný úvěr na nová i ojetá vozidla.

Bankovní vs. nebankovní úvěr na auto

Finanční trh je rozdělený na dva hlavní sektory – bankovní a nebankovní. Pokud půjdete žádat o půjčku do banky, připravte se, že musíte splnit poměrně přísná kritéria. V první řadě nesmíte mít záznam v registru dlužníků, jinak se stanete pro banku nespolehlivým klientem. Dále musíte předložit potvrzení o svém příjmu, mnohdy potřebujete i ručitele a budete muset podstoupit zdlouhavé papírování. Jestliže se tomuto procesu chcete vyhnout, pak je pro vás ideální volbou nebankovní sektor.

Je důležité si rozmyslet, zda chcete půjčku účelovou či neúčelovou. Účelová půjčka je určena pouze na automobil, kdežto neúčelová nabízí i peníze na pneumatiky a další prvky na automobil.

Ale na nebankovním trhu si musíte dávat pozor na podvodníky, jichž je více než dost. Abyste se podvodným a pochybným firmám vyhnuli, musíte se zaměřit na takové společnosti, které již mají nějakou historii a také pozitivní reference od svých klientů. Budete-li hledat inzerce zdarma, kde přispívají nebankovní společnosti se svými nabídkami, pak si řádně prověřte danou firmu, aby nešlo o podvodníka, který chce na vás zbohatnout i neférovou cestou.

Kdo je na nebankovním trhu ten nejlepší?

Velmi oblíbenou společností, na kterou nedá dopustit celá řada lidí, je Nejlepší autopůjčka. Jedná se o nebankovní společnost, která se specializuje na rychlé a snadné vyřízení půjčky. Úvěr na auto vám společnost poskytne až na 200 000 Kč, z nichž můžete financovat nákup jako ojetého, tak i nového vozidla. Nemusíte se bát nepříjemných dotazů, ani prověřování vaší finanční historie.

Nejlepší autopůjčka skrývá pro své klienty na půjčku na auto esa v rukávu. Jedním z nich je online sjednání. Nemusíte nikam chodit a vše vyřídíte z pohodlí svého domova. Vyplníte online formulář, odešlete ho ke zpracování a do 15 minut se vám ozve zástupce společnosti s vyjádřením. V 98 % případů je úvěr na auto schválen.

Společnost po vás nebude vyžadovat ani potvrzení o příjmu a půjčku nabídne i lidem s nízkou bonitou. Úvěr na auto tedy ocení jak zaměstnanci ve zkušební době, tak i důchodci či ženy na mateřské dovolené.

Sdílet článek