Proč si pořídit maxi skútr? Protože ho můžete mít na splátky bez navýšení!

skútr

Toužíte po mobilitě? Pokud jste na nervy z každodenního trmácení se v kolonách a zdlouhavého popojíždění přeplněnými ulicemi, učiňte zásadní rozhodnutí. Pořiďte si skútr a přesedlejte ze dvou stop na jedinou. Jak je to s řidičákem a kde seženete kvalitní stroje za skvělou cenu, se dozvíte v tomto článku.

Můžete řídit skútr s řidičákem pro „béčko“?

Spoustu lidí odrazuje od pořízení skútru obava, že ho nebudou moct řídit s řidičským průkazem pro skupinu B. V roce 2013 však proběhly legislativní změny a silné skútry s obsahem motoru do 125 ccm s řidičákem pro skupinu B řídit lze. Podmínkou je, aby stroj disponoval automatickou převodovkou. Změna se tak paradoxně nedotkla některých motocyklů s menším objemem – například oblíbené Jawy Pionýr, která má manuální převodovku.

Vy můžete být v klidu, protože v kategorii skútru narazíte převážně na modely s automatickou převodovkou. A jak vybrat ten správný?

kentoya

Skútr Kentoya MOTO DARKNESS 125 4T

Levné, kvalitní a na splátky

Cenové rozpětí skútrů je velmi široké. Přestože možná nemáte peněz nazbyt, neznámým značkám se raději zcela vyhněte. Dobrou volbou jsou levné skútry Kentoya, které jsou na českém trhu přes 20 let. Zdařilý design, velmi slušné jízdní vlastnosti, přijatelná pořizovací cena a nejširší prodejní síť jsou dostatečné důvody, proč vsadit právě na tuto značku.

Stroje v kategorii maxi skútry jsou nyní k mání i na splátky s 0% akontací bez navýšení. Nemáte-li k dispozici peníze v hotovosti, vyřešte to splátkovým kalendářem. Podstatnou část splátky vám pokryje úspora za pohonné hmoty – spotřeba skútru je ve srovnání s automobilem mnohem nižší. Úspornější jsou snad jen elektrická kola. A mimochodem, výrobní program společnosti Kentoya zahrnuje také tyto ekologické dopravní prostředky.

 

kentoya Skútr Kentoya MOTO MAXIMUS 125

 

Detailní technické specifikace všech modelů, které Kentoya aktuálně nabízí, najdete na www.kentoya.cz.

Sdílet článek